CNC Рутер за камък Vietto ТS 1212 – STONE
6600,00€
(12908,48 лв.)
(12908,48 лв.)
Четков шлайф - страничен
7025,15€
(13740,00 лв.)
(13740,00 лв.)
Аспирация, прахоуловител за дървообработващи машини 5.5 kW
3282,49€
(6420,00 лв.)
| Характеристика | Технически данни |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 5.5 kW (7,5) |
| Капацитет на засмукване | ( m3/час ) 5000 |
| Скорост на засмукване | 32 м/секунда |
| Размер на аспирацията | 1000 Д х 2400 Ш х 2250 В мм |
| Филтърна площ | 16.55 м2 |
| Брой филтри | 32 |
| Размер филтри | 160 x 1030 м |
| Брой събирателни чували | 2 |
| Размер събирателни чували | 600 х 800 мм |
| Напрежение | 380V/50HZ |
| Тегло | 280 кг |
ПОДОБНИ ПРОДУКТИ
Вертикален шлайф BR-2V
1595,22€(3119,98 лв.)
Форматен Циркуляр с подрезвач PS 3000
5460,59€(10679,99 лв.)
