CNC Рутер с вакуум маса Vietto L1 VT 2128-1 ST
15338,75€
(29999,99 лв.)
(29999,99 лв.)
CNC Рутер Vietto L4 с полуавтоматична смяна VT2128-1SMR-S
19620,00€
(38373,39 лв.)
(38373,39 лв.)
Аспирация с два чувала 3 kW A3000
607,40€
(1187,98 лв.)
Аспирация, прахоуловител с мощност на мотора – 3 kW. Аспирацията е подходяща за свързване с всякакъв тип дървообработващи машини като форматен циркуляр , кантиращи машини , cnc рутери , абрихт, щрайхмус и др. Аспирацията е 3 извода с диаметър ф100, също така може да се прехне тройника и да се използва основния отвор с диаметър ф 145 мм .
| Модел | A3000 |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 3 kw |
| Капацитет на засмукване | 44 м/сек. |
| Размер на аспирацията | 1150х530 х2100 мм |
| Размер на вентилатора | 125 х 390 мм |
| Разположение на вентилатора | в долната част |
| Изводи | 3хф100 |
| Напрежение | 380V/50HZ |
| Тегло | 60 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Производство | Китай |
| Чували 4 бр. | ( 2 горни филтърни , 2 долни събирателни ) |
| Чувал диаметър | 470 мм |
| Чувал височина | 1000 мм |
| Обиколка | 1477 мм |
| Събирателен обем | 2 x 138 л. |
ПОДОБНИ ПРОДУКТИ
Мобилна кантираща машина EG-50-P
Вертикален шлайф BR-2V
1595,22€(3119,98 лв.)
Четков шлайф Р4
10583,74€(20700,00 лв.)
Форматен Циркуляр с подрезвач PS 3000
5460,59€(10679,99 лв.)
