Аспирация, прахоуловител с два чувала 3kW + маркуч + мот.защита
352,79€
(690,00 лв.)
(690,00 лв.)
Форматен циркуляр TS 6116
2760,97€
(5399,99 лв.)
(5399,99 лв.)
Аспирация, прахоуловител 5.5 kW с два чувала
582,86€
(1139,98 лв.)
Изчерпан
Код:
DC5500
Категория: Аспирации
Аспирация прахоуловител , подходяща за кантираща машина , форматен циркуляр , четриристранка, cnc рутер, производство на пелети , многолистов циркуляр, шлайф машини, и др. Аспирацията е с мощност на двигателя 5.5 kW. Перката е метална , а размера на вентилатора е 160 х 500 мм. Аспирацията има 6 извода ф100 , като приставката може да бъде премахната и да се използва основния отвор който е с диаметър 250 мм.
| Модел | DC5500 |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 5.5 kw |
| Капацитет на засмукване | 68 м./секунда |
| Размер на аспирацията | 1430х670х2400 мм |
| Размер на вентилатора | 160х500 мм |
| Отвор на вентилатора | 250 мм |
| Разположение на вентилатора | в долната част |
| Изводи | 6хф100 |
| Напрежение | 380V/50HZ |
| Тегло | 105 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Производство | Китай |
| Чували 4 бр. | ( 2 горни филтърни , 2 долни събирателни ) |
| Чувал диаметър | 630 мм |
| Чувал височина | 1000 мм |
| Обиколка | 1979 мм |
| Събирателен обем | 2 x 311 л. |
