Аспирация, прахоуловител с два чувала 3kW
398,80€
(779,99 лв.)
(779,99 лв.)
CNC Рутер с четири шпиндела Vietto CNC P4
23700,00€
(46353,18 лв.)
(46353,18 лв.)
Аспирация прахоуловител , подходяща за кантираща машина , форматен циркуляр , четриристранка, cnc рутер, производство на пелети , многолистов циркуляр, шлайф машини, и др. Аспирацията е с метална перка. Перката е турбинна , размера на вентилатора е 130 х 460 мм. Захващането на чувалите е с обръч. Тройника на аспирацията може да бъде премахнат и да се използва основния отвор който е с диаметър 145мм.Към аспирацията има включен PV пускател, евро щепсел , евро контакти маркуч 3,5 м. Аспирацията се продава в разглобен вид с компактни размери , може да се изпраща с куриер, събира се кола.
| Модел | FA 2200 |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 2,2 kw |
| Капацитет на засмукване | 53 м./секунда |
| Размер на аспирацията | 1170х530х2100 мм |
| Размер на вентилатора | 130х460 мм |
| Отвор на вентилатора | 145 мм |
| Разположение на вентилатора | в долната част |
| Изводи | 3хф100 |
| Напрежение | 380V/50HZ |
| Тегло | 70 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Производство | Китай |
| Чували 2 бр. | ( 1 горен филтърен , 1 долен събирателен ) |
| Чувал диаметър | 470 мм |
| Чувал височина | 800 мм |
| Обиколка | 1477 мм |
| Събирателен обем | 1 x 138 л. |
