Единична аспирация, прахоуловител за дърводелски машини
509,24€
(995,99 лв.)
(995,99 лв.)
Аспирация с два чувала 3 kW
607,40€
(1187,98 лв.)
(1187,98 лв.)
Аспирация, прахоуловител с един чувал 2.2 kW
509,24€
(995,99 лв.)
Изчерпан
Аспирация прахоуловител , подходяща за дърводелски машини – кантираща машина , форматен циркуляр , четриристранка, cnc рутер, производство на пелети , многолистов циркуляр, шлайф машини, и др. Аспирацията е с метална перка. Захващането на чувалите е с обръч. Тройника на аспирацията може да бъде премахнат и да се използва основния отвор който е с диаметър 145мм.
| Модел | A2200R |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 2.2 kw |
| Капацитет на засмукване | 45 м./секунда |
| Размер на аспирацията | 940х530х2100 мм |
| Размер на вентилатора | 125 х 390 мм |
| Разположение на вентилатора | в горната част |
| Изводи | 3хф100 |
| Напрежение | 380V/50HZ |
| Тегло | 40 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Производство | Китай |
| Чували- 2 бр. | ( горен - филтърен , долен - събирателен ) |
| Чувал диаметър | 470 мм |
| Чувал височина | 800 мм |
| Обиколка | 1477 мм |
| Събирателен обем | 1 x 138 л. |
ПОДОБНИ ПРОДУКТИ
Аспирация с два чувала 3 kW
607,40€(1187,98 лв.)
Четков шлайф с един вал BR-1
1411,16€(2759,99 лв.)
Форматен циркуляр TS 6116
2760,97€(5399,99 лв.)
Форматен Циркуляр с подрезвач PS 3000
5460,59€(10679,99 лв.)
