Аспирация, прахоуловител с два чувала 3kW
395,74€
(774,01 лв.)
(774,01 лв.)
Цангодържач NBT30
35,27€
(68,99 лв.)
(68,99 лв.)
Аспирация прахоуловител , подходяща за кантираща машина , форматен циркуляр , четриристранка, cnc рутер, производство на пелети , многолистов циркуляр, шлайф машини, и др. Аспирацията е с метална перка. Перката е турбинна , размера на вентилатора е 160 х 503 мм. Захващането на чувалите е с обръч. Тройника на аспирацията може да бъде премахнат и да се използва основния отвор който е с диаметър 300 мм. Аспирацията се продава в разглобен вид с компактни размери , може да се изпраща с куриер, събира се кола.
| Модел | MF4000UP |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 4 kw |
| Размер на аспирацията | 1700х700 мм |
| Размер на вентилатора | 160х503 мм |
| Отвор на вентилатора | 300 мм |
| Разположение на вентилатора | в горната част |
| Изводи | 4хф102 |
| Напрежение | 380V/50HZ |
| Тегло | 70 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Производство | Китай |
| Чували 4 бр. | ( 2 горни филтърни , 2 долни събирателни ) |
| Чувал диаметър | 630 мм |
| Чувал височина | 1800 мм |
| Обиколка | 2006 мм |
| Размер на опаковката | 1420х680х680 мм |
