Права цикла
214,74€
(420,00 лв.)
(420,00 лв.)
Аспирация, прахоуловител с един чувал 2.2 kW
352,79€
(690,00 лв.)
(690,00 лв.)
Аспирация прахоуловител , подходяща за кантираща машина , форматен циркуляр , четриристранка, cnc рутер, производство на пелети , многолистов циркуляр, шлайф машини, и др. Аспирацията е с метална перка. Перката е турбинна , размера на вентилатора е 130 х 460 мм. Захващането на чувалите е с обръч. Тройника на аспирацията може да бъде премахнат и да се използва основния отвор който е с диаметър 145мм.Към аспирацията има включен PV пускател, евро щепсел , евро контакти маркуч 3,5 м. Аспирацията се продава в разглобен вид с компактни размери , може да се изпраща с куриер, събира се кола.
| Модел | FA 3000 |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 3 kw |
| Капацитет на засмукване | 53 м./секунда |
| Размер на аспирацията | 1170 х 530 х 2100 мм |
| Размер на вентилатора | 130 х 460 мм |
| Отвор на вентилатора | 145 мм |
| Разположение на вентилатора | в долната част |
| Изводи | 3 х ф100 |
| Напрежение | 380 V / 50HZ |
| Тегло | 70 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Производство | Китай |
| Чували 4 бр. | ( 2 горни филтърни , 2 долни събирателни ) |
| Чувал диаметър | 470 мм |
| Чувал височина | 800 мм |
| Обиколка | 1477 мм |
| Събирателен обем | 2 x 138 л. |
