Аспирация , прахоуловител за дърводелски машини с два чувала 3 kw.
303,70€
(593,99 лв.)
Мобилна аспирация на колела подходяща за дърводелски цех , дърводелски машини, кантираща машина , циркуляр , четриристранка, cnc рутер, производство на пелети , многолистов циркуляр и др. Аспирацията е с метална перка. Захващането на чувалите е с обръч. Тройника на аспирацията може да бъде премахнат и да се използва основния отвор който е с диаметър 145 мм. Аспирацията се продава в разглобен вид с компактни размери , може да се изпраща с куриер, събира се в кола
| Модел | DC-3000 |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 3 kw |
| Капацитет на засмукване | 44 м./секунда |
| Размер на аспирацията | 1140 х 530 х 2100 мм |
| Размер на вентилатора | 125 х 375 мм |
| Отвор на вентилатора | 145 мм |
| Разположение на вентилатора | в долната част |
| Изводи | 3 х ф100 |
| Напрежение | 380 V / 50HZ |
| Тегло | 55 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Производство | Китай |
| Чували 4 бр. | ( 2 горни филтърни , 2 долни събирателни ) |
| Чувал диаметър | 470 мм |
| Чувал височина | 800 мм |
| Обиколка | 1477 мм |
| Събирателен обем | 2 x 138 л. |
ПОДОБНИ ПРОДУКТИ
CNC Рутер Vietto ТS 1212 – 1
5520,00€(10796,19 лв.)
Форматен циркуляр PS 3200
5583,30€(10919,99 лв.)
