CNC Рутер Фреза Vietto ТS 1325-1 без вакуум маса
10675,76€
(20879,98 лв.)
(20879,98 лв.)
Аспирация, прахоуловител за дърводелски машини с един чувал
319,04€
(623,99 лв.)
Код:
MF2200
Категория: Аспирации
Аспирация прахоуловител , подходяща за кантираща машина , форматен циркуляр , четриристранка, cnc рутер, производство на пелети , многолистов циркуляр, шлайф машини, и др. Аспирацията е с метална перка. Перката е турбинна закриваена в краищата , което прави аспирацията с 20% по силна от останалите аспирации в този клас. Захващането на чувалите е с обръч. Тройника на аспирацията може да бъде премахнат и да се използва основния отвор който е с диаметър 145 мм. Аспирацията се продава в разглобен вид с компактни размери , може да се изпраща с куриер, събира се кола. Гаранцията на перката е 5 години.
| Модел | MF 2200 |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 2.2 kw |
| Капацитет на засмукване | 45 м./секунда |
| Размер на аспирацията | 940х530х2100 мм |
| Размер на вентилатора | 130х425 мм |
| Отвор на вентилатор | 145 мм |
| Разположение на вентилатора | в долната част |
| Изводи | 3хф100 |
| Напрежение | 380V/50HZ |
| Тегло | 38 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Производство | Китай |
| Чували- 2 бр. | ( горен - филтърен , долен - събирателен ) |
| Чувал диаметър | 470 мм |
| Чувал височина | 800 мм |
| Обиколка | 1477 мм |
| Събирателен обем | 1 x 138 л. |
