CNC Рутер с вакуум маса Vietto VT 2135-1 SEMI ATC SV
19633,61€
(38400,01 лв.)
(38400,01 лв.)
Аспирация, прахоуловител с един чувал 2.2 kW
509,24€
(995,99 лв.)
(995,99 лв.)
Единична аспирация, прахоуловител за дърводелски машини
509,24€
(995,99 лв.)
Изчерпан
Код:
А2200
Категория: Аспирации
Аспирация прахоуловител , подходяща за дърводелски машини – кантираща машина , форматен циркуляр , четриристранка, cnc рутер, производство на пелети , многолистов циркуляр, шлайф машини, и др. Аспирацията е с метална перка. Захващането на чувалите е с обръч. Тройника на аспирацията може да бъде премахнат и да се използва основния отвор който е с диаметър 145мм. Аспирацията се продава в разглобен вид с компактни размери , може да се изпраща с куриер, събира се кола. Гаранцията на перката е 5 години.
| Модел | A2200 |
|---|---|
| Мощност на двигателя | 2.2 kw |
| Капацитет на засмукване | 45 м./секунда |
| Размер на аспирацията | 940х530х2100 мм |
| Размер на вентилатора | 125 х 390 мм |
| Чували- 2 бр. | ( горен - филтърен , долен - събирателен ) |
| Чувал диаметър | 470 мм |
| Чувал височина | 800 мм |
| Обиколка | 1477 мм |
| Събирателен обем | 1 x 138 л. |
| Разположение на вентилатора | в долната част |
| Изводи | 3хф100 |
| Напрежение | 380V/50HZ |
| Тегло | 40 кг |
| Гаранция | 12 месеца |
| Производство | Китай |
